BRP Center Lviv

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР КОМПАНІЇ BRP НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

BRP MAVERICK MAX X RS TURBO RR З ПІДВІСКОЮ SMART-SHOX СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ТРІУМФУ

Ви і ваші друзів завжди будете попереду, адже у вашому розпорядженні 200 кінських сил, диференціал Smart-Lok™ з режимом Trail Activ і напівактивна підвіска Smart-Shox.

| Двигун Rotax Turbo RR потужністю 200 к.с.

Найпотужніший двигун для мотовсюдиходів у галузі. У поєднанні з первинною муфтою зчеплення pDrive він працює ще краще, діапазон обертів при перемиканні передач зростає на 30% і прискорення стає сильнішим.

| Диференціал Smart-Lok у стандартній комплектації

Передній диференціал Smart Lok™ тепер входить у стандартну комплектацію, але зчеплення і контроль керування, які він забезпечує – ексклюзивні! Smart-Lok™ – це найудосконаленіший передній диференціал для бездоріжжя. Він повністю блокується на ходу і має чотири автоматичних режими з електронним керуванням, які завжди забезпечують максимальне зчеплення з дорогою в будь-яких умовах місцевості.

| Підвіска на вигнутих А-подібних важелях / торсіонна підвіска на вигнутих А-подібних важелях

Завдяки подвійним А-подібним важелям у всьому модельному ряду міцність тепер входить у стандартну комплектацію. Всі моделі з кузовом 183 см завширшки мають таку саму конструкцію підвіски як у перегонових вантажівок.

| Перегонові амортизатори FOX

Розроблені у співпраці з кращим виробником амортизаторів. Щоб домогтися неперевершених характеристик, BRP розробили напівактивну підвіску Smart-Shox для Maverick X3 разом з компанією FOX. Кожен Maverick оснащений регульованими перегоновими амортизаторами FOX, готовими до будь-якої місцевості і стилю їзди. Вони мають ряд переваг – від двошвидкісного регулювання ступеня стиску і відбою до контролю жорсткості для попередження пробою підвіски.

| Експлуатаційні характеристики, надійність та комфорт

Can-Am Maverick оснащений муфтою зчеплення pDrive. Використання роликів замість повзунків для обмеження зношування стало проривом у досягненні високої надійності та ефективності зчеплення. Нова муфта зчеплення збільшує діапазон обертів двигуна на 30%, забезпечуючи таким чином більш швидке та плавне перемикання на підвищувальну передачу і назад.

| Диски і шини з високими експлуатаційними характеристиками

Оснащений, щоб долати відстані й отримувати максимум від Maverick де завгодно, в яких завгодно умовах. Maverick у всіх комплектаціях має унікальний комплект коліс: від приголомшливих, готових до бруду 30-дюймових шин ITP Cryptid до легендарних 32-дюймових шин Maxxis Carnivore з дисками з бедлоками.

 

BRP Львів - Карти Google

Next Post

Previous Post

© 2023 BRP Center Lviv

Theme by Anders Norén