BRP Center Lviv

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР КОМПАНІЇ BRP НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Платформи Sea-Doo. Геніальні розробки для вашого задоволення

Платформа SPARK

Оригінальність Rec-Lite

Компактний і легкий, цей гідроцикл ідеальний для моментального отримання задоволення від катання. Платформа SPARK надзвичайно маневрена та забезпечує миттєвий контакт з водою. Невеликі розміри спрощують буксирування та зберігання практично будь-де.

Платформа GTI

Неперевершена універсальність

Надзвичайна маневреність, багато місця для комфортного розміщення, відпочинку та підготовки до водних видів спорту. Розумний простір для зберігання, а також інтегровані монтажні кронштейни LinQ для додаткових аксесуарів забезпечують довготривалість водних розваг.

Платформа GTX

Надійність і комфорт у всіх відношеннях

Найстабільніша платформа в галузі. Велика палуба ідеально підходить для відпочинку та підготовки до водних видів спорту. Знімне заднє сидіння створює додатковий простір, а фронтальне сховище з прямим доступом і вбудована система аксесуарів LinQ забезпечують максимальний комфорт.

Платформа для спортивної риболовлі

Ідеальне рішення для любителів порибалити

Платформа має надзвичайну стабільність завдяки подовженій задній деці і унікальній ергономіці, спеціально розробленій для риболовлі та перевезення рибальського спорядження. Більше корисного простору, де зручно рибалити з будь-якого положення. Фронтальне сховище з прямим доступом і два комплекти кронштейнів LinQ роблять цю платформу ще більш зручною та функціональною.

Платформа RXP-X

Найм’якший контакт з водою

Корпус T3-R RXP-X забезпечує неперевершену керованість і стійкість на високій швидкості. Інтегроване переднє сховище та система аксесуарів LinQ розширюють межі можливостей для активного відпочинку. Досконала ергономіка робить водія та гідроцикл одним цілим, а катання на воді – найчистішим джерелом задоволення.

Кожна з цих платформ має свої функціональні особливості та індивідуальну привабливість, дозволяючи любителям водних розваг знайти ідеальний гідроцикл Sea-Doo для своїх потреб і отримати незабутні враження від відпочинку на воді.
 

 

BRP Львів - Карти Google

Next Post

© 2023 BRP Center Lviv

Theme by Anders Norén