BRP Center Lviv

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР КОМПАНІЇ BRP НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Зустрічайте оновлене сімейство трициклів Can-Am On-Road 2021 року

Модельний ряд Can-Am On-Road 2021 року представлений ​​двома базовими дорожніми трициклами Ryker і Spyder. Ryker – доступніша модель, з більш молодіжною естетикою. Can-Am Spyder, в свою чергу, представлений двома варіантами: Spyder F3 і Spyder RT, перший з яких володіє потужними спортивними характеристиками, а другий – більш комфортною ергономікою і туристичними можливостями, наприклад, великим багажним відсіком. Крім того, всі моделі Spyder оснащені трициліндровими двигунами Rotax 1330 ACE.

Трицикли Can-Am On-Road Spyder Ryker 2021 року

CAN-AM SPYDER RT
У сімействі родстерів Can-Am Spyder RT 2021 року очікуються три представники: базова модель RT, RT Limited, а також нова ексклюзивна версія Sea-to-Sky на честь легендарного шосе Sea-to-Sky Highway в Британській Колумбії. RT Sea-to-Sky – версія підвищеного комфорту і зручності, в тому числі вона оснащена новими колесами, логотипами та іншими особливостями дизайну, а також адаптивними сидіннями, що зменшують тиск під час тривалих поїздок. Це не обмежена серія, але, за попередніми даними компанії, доступна вона буде лише в 2021 модельному році.

Турингові Can-Am Spyder RT і RT Limited були повністю оновлені цьогоріч, так що зміни 2021 року зводяться до нових колірних опцій. Топова версія Sea-To-Sky, поряд з усіма особливостями моделі Limited, володіє: ексклюзивним забарвленням Highland Green, пофарбованим центральним кофром, фрезерованими колесами титанового кольору, а також спеціальними значками і багажними сумками. Нові опції, доступні для усіх моделей RT, включають регульовані бічні відсікачі вітру, діодне підсвічування підніжок і знімні кофри LinQ.

CAN-AM SPYDER F3
Лінійка Can-Am Spyder F3 2021 року включає 5 моделей з невеликими відмінностями в продуктивності, підвісках, електроніці та багажній ємності. Базова модель F3 – найбільш доступна. Трохи більш вартісна спортивна F3-S має на 10 к.с. більше потужності, газові амортизатори Fox, круїз-контроль і спортивний режим приладової панелі зі збільшеним розміром шкал. F3-S Special Series додатково оснащується більш спортивними гратами, пасажирським сидінням, має помаранчеві акценти, збільшену цифрову приладову панель з функціоналом BRP Connect і спеціальне забарвлення Gravity Grey. Далі йде F3-T – туристичний варіант з 80-літровими бічними кофрами і вітровиками, а також чотириканальною акустичною системою та новим забарвленням Glacial Blue Metallic. І, нарешті, Spyder F3 Limited, що володіє всіма вищезгаданими особливостями, а також пасажирською спинкою, саморегулюючою задньою підвіскою, підігрівом ручок керма і підніжок, а також центральним кофром і шестиканальною акустикою.

Родстер Can-Am Spyder F3 2021

CAN-AM RYKER
Модельний ряд Can-Am Ryker 2021 року був дещо змінений, але як і раніше орієнтований на персоналізацію та дооснащення. Від початку створення нової серії в 2018 році Can-Am позиціонує Ryker як засіб залучення нової аудиторії, для якої важлива доступність і можливість кастомайзингу.

Базовий Ryker – це основна ударна сила Can-Am в підкоренні молодих сердець, модель з доступним цінником і різними варіантами комплектації: об’єм двигуна може становити 600 або 900 кубічних сантиметрів, регулювання ергономіки здійснюється без використання інструментів, а каталог заводських аксесуарів здатний вразити будь-якого любителя персоналізації свого транспортного засобу.

Трицикл Ryker Rally Edition 2021

Ryker Rally Edition оснащується тільки 900-кубовою версією двигуна, ралійними шинами, покращеними підвісками і захисними компонентами як для мотоцикла, так і для водія. Режим Rally забезпечує катання з відривом для любителів дрифту на різних поверхнях, а нові серії аксесуарів дають можливість самовиразитися кожному.

BRP Львів - Карти Google

Next Post

Previous Post

© 2023 BRP Center Lviv

Theme by Anders Norén