Performance

Performance

PACKAGES

WAKE 170

Оригінальні рішення для організації багажного простору: всі ваші речі відтепер під рукою. Музика на борту: з першою в галузі аудіосистемою повністю водонепроникної конструкції з підтримкою технології Bluetooth в заводській комплектації. Революційна стійкість: новий галузевий стандарт стійкості.

WAKE PRO 230

Нова конструкція дозволяє отримувати максимум задоволення не тільки під час їзди, а й спокійно відпочиваючи на воді. Оригінальні рішення для організації багажного простору: всі ваші речі відтепер під рукою. Музика на борту: з першою в галузі аудіосистемою повністю водонепроникної конструкції з підтримкою технології Bluetooth в заводській комплектації. Революційна стійкість: новий галузевий стандарт стійкості.

RXP X 300

Оптимальний "топовий" перегоновий гідроцикл, який має найкращі в галузі характеристики потужності, керованості та контролю на воді. А з двигуном Rotax® 1630 HO ACE™ і корпусом, створеним для вільного маневрування між буйками, ви змусите всіх затамувати подих.

RXT X 300

Завдяки поєднанню підвищеної потужності і ККД нового двигуна ROTAX 1630 HO ACE з удосконаленими ергономічними характеристиками сидіння Ergolock модель Sea-Doo RXT-X 300 забезпечує незвичайну стабільність під час руху, дозволяючи Вам отримувати безмежну насолоду від водних поїздок.

GTR 230

Ця модель є одним з найпростіших способів продемонструвати силу м'язів. GTR 230 поставляється з новим потужним двигуном Rotax, оснащеним нагнітачем, потужністю 230 к.с. і пропонує краще співвідношення ціни і якості в сегменті потужних швидкісних гідроциклів.