Luxury

Luxury

PACKAGES

GTX FISH PRO 155

Новий гідроцикл GTX FISH PRO 155 – єдина і найкраща модель для спортивного рибальства з надпотужним двигуном, що задовольнить найвибагливіших риболовів. Оснащена зручним рибальським сидінням, холодильним ящиком з кріпленням LinQ, чотирма тримачами для вудок, аудіосистемою преміум-класу тощо. Дана модель достатньо маневрена, щоб впевнено почуватися на воді, розсікаючи хвилі, разом з тим має режим тролінгу – повільний та тихий рух безпосередньо для риболовлі.

GTX LTD 230 / 300

Трьохмісний гідроцикл GTX LTD 300 з надпотужним двигуном задовольнить бажання найвибагливіших екстремалів. Дана модель достатньо маневрена, щоб впевнено почуватися на воді, розсікаючи хвилі.

GTX LTD S 260

Зустрічайте найкомфортабельніший гідроцикл на ринку. GTX Limited S 260 є єдиною моделлю, що йде з нашою єдиною в галузі системою інтелектуальної підвіски (S®) в стандартній комплектації. А з новим сидінням Ergolock ™, кермом з регулюванням кута нахилу, функцією круїз-контролю і цілим рядом інших характеристик цей гідроцикл дозволяє насолоджуватися розкішшю і оптимальним рівнем комфорту на воді.