Все найцікавіше про квадроцикли та мотовсюдиходи Can-Am, родстери Spyder, снігоходи Ski-Doo, гідроцикли Sea-Doo від Bombardier Recreational Products

Гідроцикл Sea-Doo GTX FISH PRO

Модель FISH PRO є першою в галузі комбінацією вражаючих функціональних якостей, універсальності й пристрасті в одній конфігурації. Ви маєте можливість рибалити в будь-яких місцях, бути ближче до «театру дій» і насолоджуватись надзвичайними, досі не баченими враженнями від рибальства.

ОСОБЛИВОСТІ

 • КОРПУС ST3
  Ідеальний корпус для рибальства, створений для забезпечення впевненості під час їзди бурхливими водами та неперевершеної стійкості під час зупинок, коли судно не рухається.
 • РЕЖИМ ТРОЛІНГУ
  Контроль швидкості в режимі повільного руху для спрощення керування під час тролінгу. Ви маєте можливість задати один із дев’яти запрограмованих рівнів швидкості відповідно до ваших потреб.
 • ТОЧКИ КРІПЛЕННЯ СИСТЕМИ LINQ
  Два набори точок кріплення для холодильного ящика для рибальства і додаткових аксесуарів системи LinQ, зокрема, невеликого холодильника для перевезення запасів їжі та паливної каністри, яка дозволятиме збільшити час і відстань ваших водних прогулянок.
 • ПЕРЕДНІЙ (НОСОВИЙ) БАГАЖНИЙ ВІДСІК ІЗ МОЖЛИВІСТЮ ЗРУЧНОГО ДОСТУПУ
  Зручний лоток-органайзер багажного відсіку, оптимізований для перевезення речей і предметів, які мають бути в зоні швидкого безпосереднього доступу, таких як пляшки з водою, сонцезахисний козирок або невелика скринька для рибальських снастей.
 • ВОДОНЕПРОНИКНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ТЕЛЕФОНУ
  Ударостійке відділення для перевезення смартфону, створене для того, щоб ваш телефон лишався на зв’язку і був захищений від ушкоджень під час їзди. До того ж, ви маєте можливість тримати свій телефон постійно зарядженим завдяки наявності USB-порту (комплектується за додатковим замовленням).
 • НАВІГАТОР І РИБОЛОКАТОР GARMIN
  Риболокатор Garmin ECHOMAP Plus 62cv з 6-дюймовим (15 см) дисплеєм і вбудованим в корпус судна датчиком-передавачем. Першокласна система навігації, мапування та риболокації.
 • ПОДОВЖЕНА ЗАДНЯ ПЛАТФОРМА
  Забезпечує додаткові 29 см простору на кормі гідроцикла, більше вільного місця для підйому на борт і рибальства, також покращує стійкість судна під час рибальства в бурхливих водах.
 • ХОЛОДИЛЬНИЙ ЯЩИК ДЛЯ РИБАЛЬСТВА LINQ
  Міцний холодильний ящик місткістю 51 л, який розроблено спеціально для рибальства і оснащено утопленою робочою поверхнею, чотирма тримачами вудок інноваційної конструкції, слотами для тролінга, відділеннями для перевезення рибальських снастей і наживки та системою швидкого кріплення.
 • НЕРОЗНІМНЕ СИДІННЯ ДЛЯ РИБАЛЬСТВА
  Конструкція, оптимізована для забезпечення свободи рухів по всій поверхні гідроцикла (від сидіння водія до сидіння пасажира), а також для підвищення рівня комфорту й стійкості (в поєднанні з нахиленими під кутом упорами для ніг) в положенні сидячи обличчям вбік під час рибальства.
 • НАХИЛЕНІ ПІД КУТОМ ПЛАНШИРНІ УПОРИ ДЛЯ НІГ
  Упори для ніг, створені для підвищення рівня комфорту та стійкості під час рибальства в бурхливих водах.
 • ПІДНІЖКА ДЛЯ ПІДНЯТТЯ НА БОРТ
  Підніжка для підняття на борт з води робить цей процес як ніколи легким і зручним.
 • Огляд гідроцикла для риболовлі Sea-Doo Fish PRO 155 від блогера та фотографа Еда Коленко

  Next Post

  Previous Post

  Leave a Reply

  © 2019 BRP Львів Новини

  Theme by Anders Norén