Maverick X3

Ми просто пішли проти правил. Знову. Тепер зі 172-сильним турбованим двигуном, що дозволяє розігнатися від 0 до 100 км всього за 4.4 секунди, і здатністю змінити будь-яке уявлення про можливості позашляховика.

Maverick X3

PACKAGES

Maverick X3 X rс

Подолати найбільші та найважчі перешкоди відтепер абсолютно можливо. Maverick X3 X rc Turbo - це високотехнологічний транспортний засіб, якому під силу підкорити будь-який рельєф, навіть недоторкану кам'янисту місцевість. Цей чудовий мотовсюдихід в заводській комплектації для рок-кроулингу залишить усіх суперників біля підніжжя скелі!

Maverick X3 X rs

Конфігурація мотовсюдиходів MAVERICK X RS TURBO RR 185 см завширшки значно перевершує будь-які найсміливіші очікування. Дані мотовсюдиходи компанії BRP, що пропонуються в 2- або 4-місному виконанні, завжди готові стати до бою зі своїми комбінованими амортизаторами FOX 2.5 PODIUM RC2 PIGGYBACK із системою регулювання ступеню стиску QS3, двигуном потужністю 195 к.с. і технологією SMART-LOK.

Maverick X3 X ds

Зустрічайте короля двигунів – трициліндровий 195-сильний Rotax ACE, що дозволяє розігнатися від 0 до 100 км всього за 4 секунди, незалежно від рельєфу місцевості. 29-дюймові шини Maxxis Bighorn 2.0; 14-дюймові алюмінієві диски з бедлоками; передня і задня підвіски з довжиною ходу 20 дюймів (51 см) і повністю регульовані комбіновані амортизатори FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback - все це змінить будь-яке уявлення про можливості мотовсюдихода.

Maverick X3 Std TURBO

Високі експлуатаційні характеристики, найточніша керованість, розгін від 0 до 60 миль на годину менш ніж за 5 секунд – Maverick X3 потужністю 120 к.с. приводить у захват своїми можливостями...