Лінійка двигунів Can-Am забезпечує неперевершену потужність та надзвичайну продуктивності. Пропонуємо 48 кінських сил з об’ємом в 570 см3, 62 кінські сили з об’ємом 650 см3, 78-сильний Rotax ® 850R, 89- / 92-сильний Rotax ® з рідинним охолодженням V-подібний двигун об’ємом 976 см3, з чотирма клапанами на циліндр і верхніми розподільними валами. 

 

НОВИНКА 2018

Король двигунів - трициліндровий 172-сильний Rotax® ACE, турбований, рідинного охолодження з проміжним охолоджувачем і високопродуктивним повітряним фільтром Donaldson. Він дає змогу розігнатися від 0 до 100 км всього за 4.4 секунди, незалежно від рельєфу місцевості.

Двигун

Rotax®, здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів та рідинним охолодженням.

 

Магнетто з 625-ти ватною вихідною потужністю.

Підвіска

Єдина незалежна торсійна задня підвіска на поздовжніх важелях (TTI) із зовнішнім стабілізатором поперечної стійкості, яка забезпечує рух коліс вгору-вниз. Це гарантує рух авто лише в тому напрямі, який ви задаєте. 

 

Трирежимна система рульового керування з динамічним підсиленням  (DPS™)

Tri-Mode DPS™ пропонує на вибір три режими (MIN, MED і MAX) - в залежності від уподобань водія. Вона розроблена, щоб забезпечити менші зусилля на високій швидкості і більші на низькій швидкості. Технологія Direct Link pабезпечує швидку реакцію і меншу віддачу.

Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з електронним впорскуванням палива (EFI)

Привід на 2 або 4 колеса з автоматичною системою блокування переднього диференціала Visco-Lok QE швидкого спрацьовування