BRP Center Lviv

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР КОМПАНІЇ BRP НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

CAN-AM, ЯК І РАНІШЕ, ЛІДИРУЄ В ГАЛУЗІ, ЗАПРОВАДИВШИ ТЕХНОЛОГІЮ SMART-SHOX!

Валькур, Квебек, Канада, 30 червня 2020 р. – Компанія BRP (TSX: DOO; NASDAQ: DOOO) і її лінійка позашляховиків Can-Am опинилися на хвилі успіху, лідируючи в світі позашляхової техніки. Проте, ніколи не вважаючи свій успіх звичайною річчю, ані на трасі ані поза нею, Can-Am збирається ще більше розширити межі можливостей, представивши технологію Smart-Shox, впроваджену на довгоочікуваному Can-Am Maverick X rs Turbo RR 2021 модельного року.
Мотовсюдихід квадроцикл 2021 Can-Am Maverick X3 Xrs Turbo RR

Це перша в галузі технологія повністю саморегульованої підвіски, яка забезпечує першокласні експлуатаційні характеристики, керованість і комфорт. Це єдина підвіска в галузі, яка регулює стиск і відбій для підвищення точності руху, забезпечуючи чудову їзду і керованість, незалежно від місцевості та умов. Хочете ще краще? Регулювання амортизаторів залишилося в минулому – тепер водії можуть виконувати настройку одним натисканням кнопки.

«Неважливо хто ви, професіонал чи воїн вихідного дня, ця технологія покращить вашу їзду», – заявив Кейсі Кюррі (Casey Currie), переможець ралі «Дакар» 2020 року на мотовсюдиході Can-Am Maverick. «Smart-Shox – це одна з тих інновацій, які змінюють гру і викликають посмішку на моєму обличчі, знаючи, що у мене буде конкурентна перевага перед всіма іншими. Оснащений технологією Smart-Shox, Maverick прилипає до землі так, як ніколи раніше, і я не можу дочекатися наступної можливості взяти участь в перегонах».

Мотовсюдихід квадроцикл BRP Can-Am Maverick X3 Xrs Turbo RR 2021 модельного року

Технологія напівактивної підвіски Smart-Shox має три основні переваги:

  1. Покращені експлуатаційні характеристики

Система постійно стежить за станом і швидкістю колеса, тим самим покращуючи амортизацію і фільтрацію високоточних коливань, регулюючи як стиск, так і відбій. Це єдина система в галузі з регулюванням відбою, і вона також має найшвидший у галузі час реакції клапана – Smart-Shox може пройти весь шлях від повністю м’якої до повністю жорсткої підвіски в середньому за сімнадцять мілісекунд (0,017 сек.).

Що це означає? Краще відстеження поверхні землі для кращого зчеплення коліс з поверхнею. Кращий старт. Більше комфорту на горбистій місцевості. І відчуття, що ви дійсно зв’язані з землею, оскільки машинам менших розмірів не завжди вдається не відриватися від поверхні.

Квадроцикл BRP Can-Am Maverick X3 Xrs Turbo RR 2021 модельного року

  1. Краща керованість

Технологія Smart-Shox забезпечує автоматичне регулювання підвіски в режимі реального часу, покращуючи стійкість машини і забезпечуючи чудове керування з більш точним проходженням поворотів. Вона зменшує підстрибування передньої і задньої частин машини, одночасно зводячи до мінімуму рух корпусу, автоматично пристосовуючись до будь-якого типу місцевості після вибору режиму їзди: комфорт, спортивний або спортивний+.

У чому ж різниця? Значно поліпшена стійкість означає високі ходові характеристики і високу ступінь почуття впевненості за кермом.

Квадроцикл BRP Can-Am Maverick X3 Xrs Turbo RR 2021 модельного року в польоті над землею

  1. Більше комфорту

Технологія Smart-Shox — це максимальна ефективність машини і комфорт, які забезпечують переваги м’якого і жорсткого демпфування одночасно для кожного колеса. Захист знизу і зверху також сприяє автоматичному налаштуванню.

Чому це має значення? Експерти тут не потрібні: просто сідаєте за кермо, натискайте на газ і отримуйте всі переваги, поки система виконує всю роботу за вас. Ця технологія також сприяє зниженню механічних навантажень і зменшенню ударних навантажень на основні компоненти. Крім того, покращена якість їзди означає меншу стомлюваність, тому вам не доведеться двічі замислюватися про продовження приголомшливої подорожі.

Квадроцикл BRP Can-Am Maverick X3 Xrs Turbo RR 2021 модельного року над землею

Ці компоненти, що надходять у продаж восени цього року, роблять Can-Am Maverick X rs Turbo RR 2021 модельного року вершиною успіху в лінійці Can-Am Maverick, у якій є що запропонувати кожному. Від двомісних до чотиримісних, нові першокласні моделі Maverick X rs, оснащені системою Smart-Shox, спеціально створені для забезпечення високих експлуатаційних характеристик.

Надійність, на яку можна розраховувати!

 

 

 

BRP Львів - Карти Google

Next Post

Previous Post

© 2022 BRP Center Lviv

Theme by Anders Norén