BRP Center Lviv

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР КОМПАНІЇ BRP НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

BRP представила електроконцепції моделей Sea-Doo та Ryker, а також Rotax Sonic E-Kart

  • BRP інвестує 300 мільйонів доларів протягом наступних п’яти років для електрифікації існуючої продукції до кінця 2026 року.
  • Очікується, що перші електричні моделі BRP будуть представлені на ринку протягом найближчих двох років.
  • BRP розробляє власну модульну технологію електричних силових агрегатів Rotax, яка використовуватиметься у всіх товарних лініях.
  • BRP створює в Канаді Центр розробки електричних транспортних засобів, який буде зосереджений на “енергетичній стороні”: зарядному пристрої та акумуляторній батареї, а також їх повній інтеграції в автомобіль. Другий “полюс” розвитку в Австрії буде зосереджений на “стороні крутного моменту”: інверторі та високопродуктивному електродвигуні.
  • BRP активно здійснює пошук та набір спеціалістів для розширення своєї групи експертів в галузі електромобілебудування.

 

25 березня 2021 року компанія BRP (TSX: DOO; NASDAQ: DOOO) оголосила про свій п’ятирічний план, згідно з яким до кінця 2026 р. запропонує електромоделі в кожному ряді свого товарного асортименту. Для цього компанія планує інвестувати 300 мільйонів доларів протягом п’яти років у розробку електричної продукції, спеціалізоване обладнання, інфраструктуру, виробничі інструменти та обладнання.

Ще на початку 2019 року BRP придбала активи Alta Motors, виробника електричних мотоциклів, і комерціалізувала Rotax Sonic E-Kart – повністю електричний картинг, призначений для прокату. Кілька місяців по тому на форумі Club BRP 2019 компанія продемонструвала електричні концепції, які планувала у майбутньому впровадити у поточному асортименті продукції. За ці роки компанія BRP випустила кілька електричних та гібридних моделей.

У даний час підрозділ досліджень та розробок стрімко розширюється і компанія BRP переходить до наступного етапу розвитку та впровадження новітніх електротехнологій. За участю Канади, Австрії, Фінляндії та США, найкращі таланти BRP у всьому світі, включаючи сотні інженерів та спеціалістів, будуть спільно працювати над виготовленням нових електромоделей BRP.

Джерело >>

BRP Львів - Карти Google

Next Post

Previous Post

© 2023 BRP Center Lviv

Theme by Anders Norén